17.11.2017

Krucipüsk, Lidopop

Krucipüsk, Lidopop

„SINE AMORE NIHIL“ Tour 2017
Vážené dámy, pánové, děti, prostě všichni naši milí Krucifans
Bůh dal a je to tady!

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK UKONČEN
VSTUPENKY BUDOU K DOSTÁNÍ NA MÍSTĚ V DEN KONCERTU
V   DOSTATEČNÉM   MNOŽSTVÍ ! ! ! Na všechny se dostane ! ! !

Vstupenky budou prodávány formou identifikačních pásek pro danou osobu.
Nebude tedy možné zakoupení více vstupenek jednou osobou. 

• Předprodej 290,- Kč v KD Šeříkovka denně dle provozní doby pivnice

• Na místě 330,- Kč

1.11.2017 se Kruciklukům rodí již 11 óbr CD a dali mu latinské jméno „SINE AMORE NIHIL“ (česky „BEZ LÁSKY NENÍ NIC“)
Jeho otcové Tomáš Hajíček-vocal, Vojtěch Douda-drums, Jarmut Gabriel-guitar a Jirka Zika-bass, jsou, samo s sebou, u porodu v Tajném studiu v Ústí nad Labem, kde drží matku zemi za obě ruce i nohy při jejím početí, za asistence odborného dohledu lékařů, alias sound ingeneerů Jendy Brambůrka a Satandy Urbana.
Dítě i matka jsou zdravé a daří se jim dobře. Kruciklucü to, samozřejmě s Vámi fanoušky, chtějí oslavit a přírůstek představit. K tomuto počinu od 10.11. do 16.12. vyráží na stejnojmenné podzimní tour 2017, které čítá 11 koncertů po Čechách a Moravě.
Jako host Krucipüsk tentokrát vyráží na celé tour skupina Lidopop (Brno), která nám Vás předehřeje poctivým rock´n ´rolem v undergroundopopovém těstíčku. Krucipüsk na svých koncertech kromě svých zbrusu nových hitů naleje za 90 min do Vašich těl průřez svou 26-ti letou tvorbou a to vše za podpory dvorních inženýrů a to dechberoucích světel Milana Hodise a briliantového zvuku Satandy Urbana. Kvalitního merchandise bude po celou dobu trvání tour dostatek, tak vyprázdněte štrozoky, ať jsou Vám ty Tintili Vantili alespoň na něco dobrý, páč Vánoce už bubnujou zběsilý paradiddle na dveře.
Jak je vidno a nakonec i slyšno, Kruciklucü se neflákají , jenžto „práce šlechtí“, a oni tento „Klasikův“ slogan bezesporu ctí

Více na www.krucipusk.cz nebo na FB

Děkujeme za přízeň a budeme se na Vás těšit.