Partneři

 

REALITNÍ MAKLÉŘI PLZEŇ PLUS S.R.O.

Realitní kancelář Plzeň
rm-media.cz = plakátovací kampaně - BillBoardy, weby, grafické studio

www.rm-plzen.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


PP ARENA - PAINTBALL ARENA

Přijďte si zahrát paintball k nám do PPAreny!
Máme síť 11 paintballových hřišť ve 2 krajích ČR. Paintball Arena zajistí všechno potřebné pro skvělý zážitek ze hry přesně podle vašich požadavků a nároků. Veškeré vybavení také dokážeme přivést až k vám a paintball uskutečnit ve vašich prostorách.

www.pparena.cz

 


 

AUTOSLUŽBA TAXI PLZEŇ

Spolehlivé taxi pro Plzeň i celou ČR již od roku 1990. Svůj odvoz do Šeříkovky objednávejte na čísle 377 220 220. Kurýrní služby, dovoz potravin a drobných předmětů. Svatby, oslavy, hostiny i firemní akce nonstop.

www.autosluzba-taxi.cz

 


RADIO BEAT

První bigbeat u nás! Rozhlasová stanice RADIO BEAT Vám přináší to nejlepší z klasického rocku i z programu Šeříkovky. Zároveň si u nás můžete vyzvednou samolepku a pochlubit se, co posloucháte!

www.radiobeat.cz

 


HUDEBNÍ NÁSTROJE HOUDEK

Obchod s hudebními nástroji Houdek vznikl v srpnu roku 1991. Firma se postupně vypracovala na jednu z největších prodejen s hudebními nástroji v ČR. Prodej veškerých hudebních nástrojů od klasiky po bigbeat, samozřejmostí jsou veškeré doplňky a servis včetně seřizování kytar. Součástí obchodu je i Yamaha hudební škola.

www.houdek.cz

 


IDEA BAKERY

Kreativní webová a grafická pekárna. Výrobce a stvořitel webu Šeříkovka a desítky dalších. Svým přístupem rádi vyvrací mýty a legendy „marketingových“ poradců a „SEO“ šamanů. Plně si vystačí se skromným základem - být efektivní, nápaditý a disciplinovaný.

www.ideabakery.cz

 


 

RENGL

Plakátovací kampaně - výlep plakátů
Zajistíme pro vás plakátovací kampaň (výlep plakátů) s veškerým souvisejícím servisem na plakátovacích plochách prakticky po celé České republice a na Slovensku. Většinu plakátovacích ploch spravujeme přímo, v některých městech spolupracujeme s lokálními partnery.