Pivnice

Ta nejlepší Plzeň!

Pivnice Šeříkovka prošla v létě 2013 kompletní rekonstrukcí a zásadním zvětšením. Hlavním cílem je nabídnout kvalitní pivo s náležitou péčí, ke které patří samostatně zachlazený sklep, pravidelně sanitované vedení a výčepní kohouty s klikou ve vodorovné poloze, odvozené od původních kohoutů, dnes označovaných Nostalgie (Baroko). Proto si u nás můžete vychutnat pivo Pilsner Urquell a Gambrinus Nepasterizovaný s plnou pěnou a bohatou chutí.

Odměnou za naší práci se stal CERTIFIKÁT KVALITY za splnění nejpřísnějších kritérií péče o čepované pivo udělený Plzeňským pivovarem v září 2014.
 

Soukromý pivovar!

Pro fanoušky soukromých pivovarů s tradičním způsobem vaření piva a širokým portfoliem pivních speciálů čepujeme pivo Svijany. Pravidelně 11ti stupňový světlý ležák "450" a tmavý 13ti stupňový speciál Kněžna doplněné o vybrané speciály.
 

Hudba a dobré jídlo!

Hudební motivy a velikost pivnice přímo vybízí k pořádání koncertů a proto “malá scéna” hostí známé interprety z celé České Republiky. Scéna je zároveň i pódiem pro představení kapel začínajících či alternativních, pro které dovedeme zajistit podmínky pódií velkých s kvalitním zvukem a světelným parkem. Samozřejmostí je konání soukromých oslav, svateb a firemních akcí, při kterých lze využít velkoplošnou HD projekci i připojení k internetu. Na projekci ve vysokém rozlišení pravidelně promítáme hudební koncerty, sportovní utkání a filmy. V průběhu koncertů a akcí grilujeme vybrané speciality.
 

Léto pod střechou!

Krytá terasa, bokem od příjezdové komunikace a hlavního vstupu, nabízí klidné posezení v letní sezóně a možnost zastavení se při Vaší procházce se psem, nebo občerstvení při rodinném cyklo-výletě. Díky samostatnému parkovišti, s kapacitou více jak 40 míst, a výhledem na něj, je zároveň místem pravidelných zastávek příznivců jednostopých motorových vozidel.
 

Otevírací doba Pivnice Šeříkovka:

Pondělí  15:00 - 23:00
Úterý 15:00 - 23:00
Středa 15:00 - 23:00
Čtvrtek 15:00 - 23:00
Pátek 17:00 - 02:00
Sobota 17:00 - 02:00
Neděle 17:00 - 23:00

Přijímáme platební karty.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Virtuální prohlídka

 

Navštivte a napište nám náš oficiální profil na facebooku, kde se dozvíte aktuální novinky, jídelní lístek, soutěže o vstupenky a dění přímo z Šeříkovky!

"Kdybych nešel na stadion, tak zůstanu tady, protože v tuhle chvíli je to největší a nejlepší projekce v Plzni. A hlavně tu máte výborný pivo." -  host Pivnice Šeříkovka, 10.prosince 2013, hodinu do začátku utkání Viktoria Plzeň vs. CSKA Moskva.