Heavy-metalový matador UDO zavítá na jaře s novou deskou „Game Over“ hned 3x do ČR!

UDO DIRKSCHNEIDER je jedním z mála nezničitelných originálů mezinárodní metalové scény. Na scéně se pohybuje již víc než 40 let a svým silným, jedinečným, nezaměnitelným hlasem vdechuje svým písním charakter, který trvá navěky. Se svou kapelou U.D.O. vydal minulý pátek nové album s názvem „Game Over“ a dnes oznamuje své „Game Over European Tour 2022“, které má v plánu i Českou republiku, a to hned se 3 koncerty!

17.3.2022 PLZEŇ, KD Šeříkovka
18.3.2022 ZLÍN, Masters of Rock Café
19.3.2022 OSTRAVA, Garage 

Při psaní nových písní (nová deska má úctyhodných 16 songů) měl UDO v mysli spoustu aktuálních společenských problémů a v textech se to výrazně odráží. Pokud lidstvo nepřehodnotí několik aspektů, může to mít až fatální následky. Například v písni „Kids And Guns“, která je o zvýšeném prodeji zbraní a malé regulaci ve zbrojním průmyslu v USA, což také vede k vyššímu počtu případů násilí ze strany dětí a mladistvých. A to není všechno, jak vypovídají jen samotné názvy některých písni „Fear Detector“, „Holy Invaders“, „Prophecy“, „Empty Eyes“…atd.

Udo sám o tomto pokračování jeho úspěšné desky „Steelfactory“ (2018) říká: „Je to opravdu dobré album UDO. Bylo to poprvé, co jsme skládali společně se dvěma novými členy UDO (pozn. baskytarista Tilen Hudrap a kytarista Dee Dammers). Bylo to velmi zajímavé. Album obsahuje spoustu věcí, které budou možná trochu překvapivé, ale ne, neměníme styl, jen pár drobností je trochu jiných. Jak říkám, je to prostě hodně zajímavé“.

Udo je zkrátka absolutně nedostižný metalový srdcař, je neúnavný a stále pracuje na maximum, aby svým fanouškům dodal špičkovou metalovou muziku. V současné sestavě kapely U.D.O., kterou s ním tvoří jeho syn a bubeník Sven Dirkschneider, basák Hudrap a kytaristé Andrey Smirnov a Dammers, se na začátku března vydají na trasu, čítající neuvěřitelných 44 koncertů po celé Evropě.

Speciální hosté turné budou oznámeni brzy, ale vy už nyní můžete škrtat dny v kalendáři, a radovat se z toho, jak ten čas najednou plyne, když je na co se těšit…Famózní heavy-metalová show mistra UDO DIRKSCHNEIDERA s jeho kapelou U.D.O. v březnu 3x u nás, PLZEŇ, ZLÍN a OSTRAVA!

Prodej vstupenek právě startuje!

Objednávat můžete :na www.mastersofrock.cza v sítích Ticketportal a Ticketmaster.

image001

Program měsíce - DUBEN 2022

07. 04. 2022 / Michal Pavlíček - narozeniny
08. 04. 2022 / UDG
09. 04. 2022 / Turbo + host: Storm
14. 04. 2022 / Miloš Knor
15. 04. 2022 / Argema, host: Gallileo
22. 04. 2022 / Alkehol, Walda Gang
29.04. 2022 / Extra Band revival