kultuirni dum serikova

05. 03. 2021 / Argema, host: Gallileo

Argema. Fenomén z jižní Moravy ve svém zlatém období první poloviny 90. let válcoval hitparády a plakát s jejich podobiznou visel v nejednom pokoji. Své rodné Uherské Hradiště a jeho čtvrť Jarošov pak natrvalo zvěčnili v hitu Jarošovský pivovar. Nebyl však jediný - všichni si jistě vzpomeneme na písně jako Tohle je ráj, Modrý pondělí, Milión snů. Složení kapely se několikrát obměnilo, ze současné sestavy Argemy vydržel celých 37 let od založení až do současnosti jen srdcař Pepa Pavka.

Detail akce
Datum konání: 27. 09. 2020 - NOVÝ TERMÍN 05.03. 2021 
Vstup od: 19:00
Start: 20:00
Místo konání: Šeříkovka

Vstupenky
Cena v předprodeji: 300,-
TICKETSTREAM 
PLZEŇSKÁ VSTUPENKA 
GoOut

Cena na místě: 350,-

Argema zažila vzestupy i pády, ale i dnes jsou její koncerty velmi slušně navštěvované. Nyní opět po roce zavítá do Šeříkovky zopakovat vydařený koncert a přesvědčit i západočeské publikum o tom, že poctivý rock se neztratí ani na druhé straně republiky.

serikovka dlouhy

Šeříkovka

Šeříkovka, Šeříková 2428/13, Plzeň
Velký sál nabízí prostory pro pořádání kulturních akcí, jako jsou koncerty, plesy, maturitní plesy, taneční akce, divadelní představení. Je vhodný také pro přednášky, školení, besedy, schůze a podobně. Prostory lze využít i pro akce sportovního charakteru, výstavy či nejrůznější prezentace. Samozřejmostí je audiovizuální technika pro nejnáročnější požadavky, od mluveného slova až po velký koncert nebo ples, včetně profesionálního ozvučení a nasvícení.

V létě roku 2015 došlo k zásadní rekonstrukci velkého sálu. Díky stavebním úpravám se navýšila kapacita a podařilo se zajistit i příjemné propojení Velkého sálu s předsálím.

Michal Hrůza - Namaluj svítání

Cocotte Minute - Vlčí Hrad

Loga firem

Program měsíce

Z důvodu nadcházejících vládních opatření jsme nuceni přerušit provoz v KD Šeříkovce