kultuirni dum serikova

25. 12. 2021 / Kečup

Svůj vánoční večírek absolvuje v Šeříkovce kapela Kečup. Rocková parta, pro kterou je Plzeň domovem, zde po loňském úspěchu zajisté najde publikum, které se spolu s ní bude bavit až do pozdních hodin.

Detail akce
Datum konání: 25. 12. 2021
Vstup od: 19:00
Start: 20:00
Místo konání: Šeříkovka

Vstupenky

Cena v předprodeji: 290,-
TICKETSTREAM 
PLZEŇSKÁ VSTUPENKA 
GoOut

Cena na místě: 330,-

Kapelu Kečup není třeba příliš představovat nejen v plzeňském regionu. Její melodické rockové písničky těší posluchače již 26 let. První větší úspěch na celorepublikové úrovni měla kapela v roce 1998 se singlem Slepá, další velký úspěch znamenalo album Tisíc a jedno slovo se singlem Lilie. Kečup má za sebou vystupování před takovými jmény české rockové muziky jako Lucie a Wanastowi Vjecy, kapela také spolupracovala na nastudování muzikálu Starci na chmelu v Divadle Milénium. Koncerty Kečupu bývají velká rocková párty, a pokud se 12. prosince zastavíte v Šeříkovce, určitě nebudete litovat!

serikovka dlouhy

Šeříkovka

Šeříkovka, Šeříková 2428/13, Plzeň
Velký sál nabízí prostory pro pořádání kulturních akcí, jako jsou koncerty, plesy, maturitní plesy, taneční akce, divadelní představení. Je vhodný také pro přednášky, školení, besedy, schůze a podobně. Prostory lze využít i pro akce sportovního charakteru, výstavy či nejrůznější prezentace. Samozřejmostí je audiovizuální technika pro nejnáročnější požadavky, od mluveného slova až po velký koncert nebo ples, včetně profesionálního ozvučení a nasvícení.

V létě roku 2015 došlo k zásadní rekonstrukci velkého sálu. Díky stavebním úpravám se navýšila kapacita a podařilo se zajistit i příjemné propojení Velkého sálu s předsálím.

Michal Hrůza - Namaluj svítání

Cocotte Minute - Vlčí Hrad

Loga firem

Program měsíce

Z důvodu nadcházejících vládních opatření jsme nuceni přerušit provoz v KD Šeříkovce