kultuirni dum serikova

15. 10. 2022 / Kečup

Kapela Kečup vydala 1.12. 2021 nové albu s názvem Náš příběh. Album vznikalo téměř tři roky a obsahuje 10 autorských písní Karla Paula a Dana Dobiáše. V tomto tandemu vzniklo nové album přesně po 20ti letech.Vinou pandemie byl křest alba už dvakrát odložen, ale Kečup se těší na svoje fanoušky a nechce je o tento zážitek ochudit, proto křest proběhne opožděně v Šeříkovce na klasickém každoročním bigbítě.

Detail akce
Datum konání: 15. 10. 2022
Vstup od: 19:00
Start: 20:00
Místo konání: Šeříkovka

Vstupenky

Cena v předprodeji: 290,-
Předprodej je Šeříkovka ticket

Cena na místě: 350,-

 

serikovka dlouhy

Šeříkovka

Šeříkovka, Šeříková 2428/13, Plzeň
Velký sál nabízí prostory pro pořádání kulturních akcí, jako jsou koncerty, plesy, maturitní plesy, taneční akce, divadelní představení. Je vhodný také pro přednášky, školení, besedy, schůze a podobně. Prostory lze využít i pro akce sportovního charakteru, výstavy či nejrůznější prezentace. Samozřejmostí je audiovizuální technika pro nejnáročnější požadavky, od mluveného slova až po velký koncert nebo ples, včetně profesionálního ozvučení a nasvícení.

V létě roku 2015 došlo k zásadní rekonstrukci velkého sálu. Díky stavebním úpravám se navýšila kapacita a podařilo se zajistit i příjemné propojení Velkého sálu s předsálím.

Pekař - Ty ano

TRAUTENBERK - Pan Pilous

Program měsíce

Z důvodu nařízení nouzového stavu naší dosavadní vlády jsme nuceni všechny nastávající akce přesunout na příští rok 2022. Postupně budeme zveřejňovat nové datumy všech přeložených akcí. Předprodané lístky zůstávají v platnosti.