22.02. 2025 / Judas Priest + Tribute to Nazareth +Hard Colony

Detail akce
Datum konání: 22.02. 2025
Místo konání: Šeříkovka Plzeň
Open door 19:00
Start 20:00
20:00 – 20:45 - Hard Colony
21:00 – 22:10 - tribute to Nazareh
22:30 – 24:00 - Judas Priest revival

Předprodej na
https://www.serikovka.cz/vstupenky#/226

Hned na začátku od 20.00 vás ve stylu hard&heavy určitě rozhicuje teplická banda Hard Colony se svými rádiovými hity Spolu v krabici, Monster truck a Game Over. Tak nezapomeňte být v kotli včas!
Pražský Judas Priest Revival band byl založen v roce 1999. Již od počátku usilují členové skupiny o co nejlepší a originálu nejvěrnější hudební provedení a pódiovou show. Koncertní setlist skupiny obsahuje nejslavnější skladby Judas Priest od jejich počátků až po současnost.
Fanoušci britského metalu mají možnost vidět pražský Judas Priest Revival na mnohých českých, německých i slovenských jevištích, od klubů přes městské slavnosti a motosrazy až po metalové festivaly.
NAZsong (TRIBUTE TO NAZARETH). Revival, který vzdává hold skotské rockové legendě Nazareth. Projekt NAZsong  koncertně přibližuje skladby jako We Are Animals, Night Woman, Miss Misery, Razamanaz, This Month's Messiah a další. Frontmanem je výjimečný zpěvák Josef Šutera známý z RockOpery Praha.

 

plzen2

Šeříkovka

Šeříkovka, Šeříková 2428/13, Plzeň
Velký sál nabízí prostory pro pořádání kulturních akcí, jako jsou koncerty, plesy, maturitní plesy, taneční akce, divadelní představení. Je vhodný také pro přednášky, školení, besedy, schůze a podobně. Prostory lze využít i pro akce sportovního charakteru, výstavy či nejrůznější prezentace. Samozřejmostí je audiovizuální technika pro nejnáročnější požadavky, od mluveného slova až po velký koncert nebo ples, včetně profesionálního ozvučení a nasvícení.

V létě roku 2015 došlo k zásadní rekonstrukci velkého sálu. Díky stavebním úpravám se navýšila kapacita a podařilo se zajistit i příjemné propojení Velkého sálu s předsálím.

XIII. Století - Smrtihlav

Hard Colony - Spolu v krabici

Program měsíce - ÚNOR 2025

13.02. 2025 / Tata Bojs
15.02. 2025 / Debustrol + Fata Moragana + Corona
16.02. 2025 / Kája a Bambuláček
20.02. 2025 / BUTY + Radosta
22.02. 2025 / Judas Priest + Tribute to Nazareth + Hard Colony