serikovka covid

30. 03. 2019 / Progres 2 + Elegie

30. března můžete v KD Šeříková očekávat opravdovou lahůdku. Artrocková formace Progres 2 přijede nadchnout plzeňské publikum. Při vyslovení jejího názvu si každý vybaví především koncepční album Dialog s vesmírem, ale i celkovou náladu její tvorby, která vždy přesahovala rámec toho, co bylo v českém rocku běžné.

Detail akce
Datum konání: 30. 03. 2019
Vstup od: 19:00
Start: 20:00
Místo konání: KD Šeříková
Organizátor: 2P Production, s.r.o.

Vstupenky
Cena v předprodeji: 350,- 
TICKETSTREAM
PLZEŇSKÁ VSTUPENKA
COOL TICKET 

Cena na místě: 400,-

Brněnská rocková skupina Progres 2 se právem může nazývat legendou české rockové scény. Originalita, artrockový nádech, melodičnost – to vše bylo Progresu 2 vždy vlastní. Jednotliví členové prošli kapelami jako např. Atlantis, Collegium Musicum či Synkopy 61, jejich vzory byli Cream, Beatles či tehdy začínající Pink Floyd. Dnes je v sestavě již jen jediný zakládající člen, bubeník a lídr kapely Zdeněk Kluka.

Na české rockové nebe se Progres 2 nesmazatelně zapsali projektem Dialog s vesmírem, což byla první československá rocková opera (na sci-fi texty managera kapely Oskara Mana). S kapelou je také spjato známé jméno klávesisty a zpěváka Romana Dragouna. V současnosti skupina slaví 50. výročí založení.

Hostem koncertu bude navrátivší se kapela Elegie. Parta kolem „duchovního otce“ Jardy Rajtmajera hraje v obnovené sestavě a v repertoáru mají věci, které Jarda psal a které můžete znát i z repertoáru jiných kapel, ve kterých působil.

Loga firem

Program měsíce - ZÁŘÍ

15. 09. 2020 / Můžem i s mužem - divadelní představení
25.09. 2020 / Visací zámek
27. 09. 2020 / Argema, host: Gallileo