serikovka 2020

28. 11. 2019 / Olympic

Večer 28. listopadu bude v KD Šeříková patřit skutečné české rockové legendě. Více než padesát let hrající Olympic je kapelou, která si toto označení zaslouží ze všech nejvíc. Ať už jste příznivci kterékoli jejich éry, přijďte se zaposlouchá a zazpívat si.

Detail akce
Datum konání: 28. 11. 2019
Vstup od: 18:00
Start: 19:30
Místo konání: KD Šeříková
Organizátor: 2P Production, s.r.o.

Vstupenky
Cena v předprodeji: 590,- 
TICKETSTREAM -Předprodej bude UKONČEN: 28/11/2019 17:00
PLZEŇSKÁ VSTUPENKA
COOL TICKET 

Cena na místě: 690,-

V době, kdy Beatles jednou provždy změnili tvář populární hudby, začala i u nás parta kluků žít svůj sen o plných sálech a čisté radosti z hraní. Vedeni kytaristou, zpěvákem a skladatelem Petrem Jandou, vytrvali do dnešních dnů. I když se obsazení kapely mnohokrát změnilo a z původních členů zůstal jen jmenovaný kapelník, Olympic jsou stále kapelou, která má plno v halách i na festivalech a jejíž písničky si v publiku pobrukují všichni od šedesátníků přes jejich děti až po vnoučata. A co že je receptem na úspěch Olympiku? Melodické rockové písničky a texty, které mají stále co říct. Kapela je na svém Permanentním turné, během kterého zazní písně z nejnovějších alb, ale samozřejmě i nejznámější hity.

 

Restaurace

Zveme Vás do nově otevřené restaurace Pivovarský šenk Šeříková. Přijďte ochutnat plaské pivo z Knížecího pivovaru Plasy. V nabídce máme 10 druhů nefiltrovaných a nepasterovaných piv. Nabízíme speciality studené a teplé kuchyně - AKTUÁLNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK

Program měsíce - KVĚTEN

Kvůli pandemii koronaviru vláda zakázala v České republice kulturní akce do 11. 04. 2020.
Hledáme náhradní termíny. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat. Děkujeme za pochopení.