02. 11. 2019 / Harvest Pilsen Carnival

2. listopadu nabídne KD Šeříková žánrově výjimečný večírek. Na své si přijdou všichni, kdo mají rádi reggae, rap, taneční rytmy, ale třeba také balkánskou muziku. Harvest Pilsen Carnival bude hostit jména jako Nevereš /Cocoman, Dr.Kary, Messenjah/, Cooectiv, F.i.l, Tabasker, W23 aka Wilda Panda či Poeta. Přijďte se vyřádit! A to skutečně na maximum.

Detail akce
Datum konání: 02. 11. 2019
Vstup od: 18:00
Start: 19:00
Místo konání: KD Šeříková
Organizátor: 2P Production, s.r.o.

Vstupenky
Cena v předprodeji: 200,-
TICKETSTREAM
PLZEŇSKÁ VSTUPENKA
COOL TICKET 

Cena na místě: 250,-

Cocoman, Dr.Kary a Messenjah se spojili ke spolupráci pod značkou Nevereš v Cocomanově produkci Sirene Factory. "Tři kouzelníci, gentleman, bojovník a zvíře" - tak je někteří popisují, a zřejmě nebudou daleko od pravdy. To nejlepší z dancehallu a EDM přivezou do KD Šeříková.

Colectiv spojuje reggae a rap v jednom, což je přinejmenším neobyčejné. Jihočeský umělec vystupoval na festivalech jako Mighty Sounds, Hip Hop Kemp či Beats for Love. Spolupracoval s umělci jako Smola a Hrušky, Mc Ryhha (SK) či zmíněný Messenjah. V KD Šeříková představí svoje pohodové i nekompromisní beaty.

Nejoriginálnější interpret, který v KD Šeříková kdy byl - to jsou Tabasker. Klezmerová hudba, gypsy, balkánský styl - to všechno smíchané dohromady tvoří velice zajímavou směsici, na kterou si zatancujete a zařádíte. Věnují se také buskingu - pouličnímu vystupování. V KD Šeříková je však zažijete v suchu a v teple pod střechou.

Wilda Panda aka W23 patří mezi českou špičku reggae žánru, kam řadíme například také Michala Šepse. O jeho kvalitách svědčí například i to, že Wilda Panda je dvorní DJ Dr. Karyho. Nechte se tedy unášet na vlnách jeho beatů až...na Jamajku?

Program měsíce - ÚNOR 2024

10.02. 2024 / Aleš Brichta, Alkehol , Hattrick
23.02. 2024 / Kollárovci
24.02. 2024 / CRADLE OF FILTH
29.02. 2024 / Pokáč jaro tour 2024