serikovka covid

11. 09. 2020 / Sapon, Morčata na útěku, Zvlášňý škola zrušeno

Detail akce
Datum konání: 11. 09. 2020 
Vstup od: 19:00
Start: 20:00
Místo konání: Šeříkovka

vyjádření agentury AVIK, který koncert organizovala:

KONCERT ROCK FOR DOGS – ZRUŠENO

Z důvodu aktuálních opatření proti šíření nového koronaviru je koncert zrušen. Vyjádření AVIK zdeJedinečný trojkoncert originálních rockových kapel. Heavy metalový plzeňský SAPON vznikl již v roce 1984. Nynější sestava navazuje na jejich tvorbu z let 1984 – 1989. Domažlická ZVLÁŠŇÝ ŠKOLA, hrající styl knajp´n ´roll, vydala za téměř svoji třicetiletou činnost 7 alb včetně nesmrtelné písně Modrobílá, hymny plzeňských hokejistů. Brněnská rock metalová skupina MORČATA NA ÚTĚKU označuje svůj styl za agro-jazz. Jejich tvorba spočívá v parodování známých písní vlastními vtipnými texty.

Výtěžek z koncertu bude věnován obecně prospěšné společnosti zabývající se výcvikem asistenčních psů, www.pomocnetlapky.cz .

www.saponrock.cz
www.zvlasny-skola.cz
www.morcatanauteku.cz

serikovka dlouhy

Šeříkovka

Šeříkovka, Šeříková 2428/13, Plzeň
Velký sál nabízí prostory pro pořádání kulturních akcí, jako jsou koncerty, plesy, maturitní plesy, taneční akce, divadelní představení. Je vhodný také pro přednášky, školení, besedy, schůze a podobně. Prostory lze využít i pro akce sportovního charakteru, výstavy či nejrůznější prezentace. Samozřejmostí je audiovizuální technika pro nejnáročnější požadavky, od mluveného slova až po velký koncert nebo ples, včetně profesionálního ozvučení a nasvícení.

V létě roku 2015 došlo k zásadní rekonstrukci velkého sálu. Díky stavebním úpravám se navýšila kapacita a podařilo se zajistit i příjemné propojení Velkého sálu s předsálím.

Visací zámek - Známka punku

Argema – Andělé

Loga firem

Program měsíce - ZÁŘÍ

15. 09. 2020 / Můžem i s mužem - divadelní představení
25.09. 2020 / Visací zámek
27. 09. 2020 / Argema, host: Gallileo