22. - 25.06. 2023 / Basinfirefest Spálené Poříčí

Basinfirefest je čtyřdenní festival a koná se ve dnech 22. - 25. června ve Spáleném Poříčí na úpatí pohoří Brd vzdáleném 20 km od Plzně. Exkluzivním headlinerem festivalu jsou držitelé Grammy a jedna z nejžádanějších kapel posledních let GHOST a na scénu navrátilý frontmana HIM - VILLE VALO.
Mezi další hvězdy festivalu patří australští AIRBOURNE, průkopníci crossoveru CLAWFINGER, elektro-industrial projekt PAIN, synové slavných SlipKnot VENDED, spoluzakladatelé melo-deathu DARK TRANQUILLITY, nezastavitelná smršť energie FEVER 333, tuzemský „metalový“ rapper REDZED, středověká folk/darkwave hudba s moderními vlivy FAUN, jedna z nejvýraznějších metalových kapel PARADISE LOST, progové hvězdy HAKEN či němečtí klasici TANKARD, kteří ve Spáleném Poříčí budou slavit 40. výročí od svého vzniku.

Vstupenky:
Vstupenka na celý festival - 2290,-
Konec předprodeje je stanoven na 20.6. 2023

Předprodej na
Šeříkovka ticket

serikovka protheus

Šeříkovka

Šeříkovka, Šeříková 2428/13, Plzeň
Velký sál nabízí prostory pro pořádání kulturních akcí, jako jsou koncerty, plesy, maturitní plesy, taneční akce, divadelní představení. Je vhodný také pro přednášky, školení, besedy, schůze a podobně. Prostory lze využít i pro akce sportovního charakteru, výstavy či nejrůznější prezentace. Samozřejmostí je audiovizuální technika pro nejnáročnější požadavky, od mluveného slova až po velký koncert nebo ples, včetně profesionálního ozvučení a nasvícení.

V létě roku 2015 došlo k zásadní rekonstrukci velkého sálu. Díky stavebním úpravám se navýšila kapacita a podařilo se zajistit i příjemné propojení Velkého sálu s předsálím.

Děda Mládek Illegal Band - Rychlík jede do Prahy

Pražský výběr - Zubatá

Program měsíce - KVĚTEN 2023

12.05. 2023 / Smejko a Tanculienka - Poď von!
19.05. 2023 / Michal Nesvatba: Michal na hraní