02.11. 2023 / luzionista show

luzionista show. Famózní nástup Pavla na jeviště! A následuje excelentní rodinná kouzelnická SHOW, která je rozdělena do dvou částí. Síla iluzí, humoru, napětí a skvělé zábavy graduje až do úplného konce. Diváci jsou ve varu! Aplaus ve stoje!!! Děkujeme!!! A garantuji vám, že po shlédnutí budete večer těžko usínat. Bude se vám honit hlavou jediná myšlenka. Jak to udělal??!! Nenechte si to ujít.

Detail akce
Datum konání: 02.11. 2023 
Místo konání: Šeříkovka Plzeň
Začátek: 18:00 hod

Vstupenky
Na sezení
Předprodej V.I.P. 450,-
Normál 390,-

Předprodej na
Šeříkovka ticket

serikovka protheus

Šeříkovka

Šeříkovka, Šeříková 2428/13, Plzeň
Velký sál nabízí prostory pro pořádání kulturních akcí, jako jsou koncerty, plesy, maturitní plesy, taneční akce, divadelní představení. Je vhodný také pro přednášky, školení, besedy, schůze a podobně. Prostory lze využít i pro akce sportovního charakteru, výstavy či nejrůznější prezentace. Samozřejmostí je audiovizuální technika pro nejnáročnější požadavky, od mluveného slova až po velký koncert nebo ples, včetně profesionálního ozvučení a nasvícení.

V létě roku 2015 došlo k zásadní rekonstrukci velkého sálu. Díky stavebním úpravám se navýšila kapacita a podařilo se zajistit i příjemné propojení Velkého sálu s předsálím.

Děda Mládek Illegal Band - Rychlík jede do Prahy

Pražský výběr - Zubatá

Program měsíce - ZÁŘÍ 2023

15.09. 2023 / HONZA NEDVĚD ml. Příbuzní
30.09. 2023 / Debustrol, Fata Morgana + host Nothinglefttosay