28.09. 2023 / Míša Ružičková MEGA narozeninová minidiskotéka

Ahoj kamarádi,
Moje minidiskotéková oslava je tady. Budeme zpívat a tancovat ty nejoblíbenější písničky, které jste si přáli a které jsem pro vás za těch 20 let napsala.
Co budeme zpívat? No přece písničky, které máte nejraději:
Sloník Toník
Popeláři
Hasičská
Sanitka
Tanec princezen
NÁMOŘNICKÁ
Holka copatá,
Semafor
Mořská víla Lili
Na rovníku
Teta
Panda
Zebra
Ahoj školko
Narozeninová

Přijďte si s námi zazpívat a zatancovat a pořádně to oslavit. Celých 60 minut zábavy pro celou rodinu. Samozřejmě je pro vás připravena sladká odměna a malý dáreček. Už se na vás moc těším a ráda vás překvapím i jednou úplně novou Policejní písničkou
Vaše Míša

Představení je vhodné pro děti od 2 let. Děti do 12 měsíců, které ještě nechodí, mají vstup zdarma, každá další osoba i dítě musí mít platnou vstupenku. Během představení jsou děti zapojovány do písniček a zvány k tanci na pódiu, celou dobu mohou také tancovat před pódiem.

Dítě se ZTP průkazem do 15 let má po předložení ZTP průkazu 50% slevu.

Délka představení je 50 – 60 minut, poté mají děti možnost se s Míšou setkat na autogramiádě, vyfotit se nebo si nechat podepsat plakát, CD, DVD či tričko.

Detail akce
Datum konání: 28.09. 2023
Start: 17:00
Místo konání: Šeříkovka

Vstupenky
Předprodej ZDE

serikovka protheus

Šeříkovka

Šeříkovka, Šeříková 2428/13, Plzeň
Velký sál nabízí prostory pro pořádání kulturních akcí, jako jsou koncerty, plesy, maturitní plesy, taneční akce, divadelní představení. Je vhodný také pro přednášky, školení, besedy, schůze a podobně. Prostory lze využít i pro akce sportovního charakteru, výstavy či nejrůznější prezentace. Samozřejmostí je audiovizuální technika pro nejnáročnější požadavky, od mluveného slova až po velký koncert nebo ples, včetně profesionálního ozvučení a nasvícení.

V létě roku 2015 došlo k zásadní rekonstrukci velkého sálu. Díky stavebním úpravám se navýšila kapacita a podařilo se zajistit i příjemné propojení Velkého sálu s předsálím.

Děda Mládek Illegal Band - Rychlík jede do Prahy

Pražský výběr - Zubatá

Program měsíce - ZÁŘÍ 2023

15.09. 2023 / HONZA NEDVĚD ml. Příbuzní
30.09. 2023 / Debustrol, Fata Morgana + host Nothinglefttosay