20.10. 2024 / Steve 'N' Seagulls

Detail akce
Datum konání: 20.10. 2024
Start: 19:00
Místo konání: Šeříkovka

Vstupenky
Cena v předprodeji: 630,-
Předprodej na 
Šeříkovka ticket

FB event: https://www.facebook.com/events/7218388911548834

Finská bluegrass-rocková senzace STEVE 'N' SEAGULLS se vrací do Česka!
Steve 'N' Seagulls je docela nenápadná, zato výjimečná partička, jejíž zářná kariéra se rozjela v roce 2014, kdy na YouTube pětičlenná kapela „venkovských balíků“ začala nahrávat své bluegrass-verze známých rockových či metalových pecek. V červnu to byl „The Trooper“ od Iron Maiden, v červenci „Holy Diver“ Ronnie Jamese Dia a v srpnu zlomový „Thunderstruck“ od AC/DC. Toto video má dnes přes 150 miliónů zhlédnutí a kvintet raketově katapultoval v oblibě, kdy aktuálně na svém YT kanálu má přes milion odběratelů. Následovala smlouva se Spinefarm Records, ti jim v květnu 2015 vydali debut „Farm Machine“ a ještě téhož roku proběhlo vystoupení na největším metalovém festivalu Wacken Open Air. Dnes však soubor kotví již u gigantu Universal Music, jenž jim vydal následná alba „Brothers in Farms“ (2016) a „Grainsville” (2018). V roce 2020 vydali Steve 'n' Seagulls své čtvrté studiové album "Another Miracle". Jejich dosud nejambicióznější album obsahuje napůl původní hudbu a napůl znovu nastudované klasiky.
Fantasticky zpívající i hrající pětice v nástrojovém složení akustická kytara, balalajka, banjo, akordeon, mandolína, kontrabas, ukulele, flétna, klávesy a perkuse/bicí na pódiu vedle bravurního muzikantství, kdy se na pódiu nebojí střihnout ani sólíčko (heligonka, banjo ad.), oslňuje entuziasmem a nabíjí hromadou pozitivní energie. Pět talentovaných muzikantů s farmářskou image svým neuvěřitelným hudebním nadhledem ve známých skladbách ohromuje nápaditými a osvěžujícími aranžemi a všechny fanoušky nakažlivou chytlavostí nutí do skoku a do srdcí jim vnáší čirou radost.
„Na toto turné jsme opravdu čekali. Máme novou hudbu, která letos vyjde - takže se nemůžeme dočkat, až ji na podzim 2024 zahrajeme naživo všem našim fanouškům v Evropě,“ láká na tour kapela, která se v Česku zastaví hned dvakrát – jednou v Ostravě a jednou v Plzni! Zobrazovat míň

serikovka protheus

Šeříkovka

Šeříkovka, Šeříková 2428/13, Plzeň
Velký sál nabízí prostory pro pořádání kulturních akcí, jako jsou koncerty, plesy, maturitní plesy, taneční akce, divadelní představení. Je vhodný také pro přednášky, školení, besedy, schůze a podobně. Prostory lze využít i pro akce sportovního charakteru, výstavy či nejrůznější prezentace. Samozřejmostí je audiovizuální technika pro nejnáročnější požadavky, od mluveného slova až po velký koncert nebo ples, včetně profesionálního ozvučení a nasvícení.

V létě roku 2015 došlo k zásadní rekonstrukci velkého sálu. Díky stavebním úpravám se navýšila kapacita a podařilo se zajistit i příjemné propojení Velkého sálu s předsálím.

DOGA - Route 66

TRAUTENBERK tanzmetal - JeBál

Program měsíce - ČERVEN 2024

26. - 29.06. 2024 / Basinfirefest